در صفحه اینستاگرام ما
 و صدها نمونه کار متنوع دیگه
|
قبل از ثبت سفارش لطفا با ارسال تصاویر کفش هات از زوایا و فواصل مختلف در مورد امکان تعمیر، عدم تعمیر و یا هزینه احتمالی اونها مطلع شو ...
ما به لطف خدا و محبت شما تا حالا تعداد خیلی بالایی کار (بیش از پنج هزار جفت کفش) تقدیم مشتریامون کردیم که هر کدومش در واقع برای ما یه پروژه مهمه چرا که انتظارات از کفش واش بالاست و باید کار درخوری تقدیم مردم شه.. البته باید به این نکته توجه کرد که در هر حال کفشی که شما تحویل میدی (احتمالا ، در اکثر مواقع) کفش نویی نیست  و کفشی که تحویل میگیری یجور احیای کفش غیر نوئه و باید محدودیت های مربوط به جنس و کیفیت بدنه یا زیره کفش خودتو مد نظر داشته باشی. بهر حال ما سعی میکنیم که کاری تقدیمت بشه که نهایتا رضایتت رو جلب کنه.
تعداد معدودی از کارهامون رو اینجا بعنوان نمونه اوردیم که بتونی بهتر منظورمون رو از اینکه میگیم " کفش واش با کفاشی های عادی فرق میکنه! " درک کنی.
برای دسترسی به صدها نمونه کار  دیگمون میتونی از پیج اینستامون (قسمت نمونه کارها تو هایلایت ها) دیدن کنی
نمونه کارهای ما
کفش واش برای حمایت از مشاغل خانگی و کسب و کار خرد هیچ وجهی بابت تبلیغات دریافت نمیکنه و در واقع رسالت خودش میدونه تا با تعامل دو سویه بتونه به رشد این مشاغل و همینطور توسعه خودش کمک کنه.
فقط کافیه تراکت یا لیبل تبلیغاتی خودت رو بهمون بدی تا ما با قرار دادنشون تو بسته بندی سفارشات مشتریامون، اونها رو از شغلت مطلع کنیم.
اگه تراکتی نداری هم جای نگرانی نیست! فضای مجازیمون در اختیارته که بتونی درش دیده بشی و خودتو به بینندگان و دنبال کنندگانمون معرفی کنی.

ما برنامه های تبلیغاتی مختلفی رو از جمله استوری تو پیج اینستا یا تبلیغات عبارتی تو پیامک های ارسالی به مشتریامون طراحی کردیم که کمک میکنه  بتونی کسب و کارتو توسعه بدی
کسب و کارت

کاملا رایگانه !!!
تو
میدونستی تبلیغ
نحوه شکل گیری کفش واش   |   شستشو و نظافت در مجموعه   |   بسته بندی و ارسال سفارشات